تماس با ما

تماس با شخص : kiyila

شماره تلفن : 13412215413

WhatsApp : +8613412215413

Free call

تحت تغییرات جدید ، ما به کجا خواهیم رفت

July 15, 2020

آخرین اخبار شرکت تحت تغییرات جدید ، ما به کجا خواهیم رفت

با مشکل روبرو شوید و تغییر دهید

با توجه به وضعیت همه گیر ، رفتار مصرف کنندگان مردم تغییرات زیادی را پشت سر می گذارد. بیشتر و تعداد بیشتری از افراد سعی می کنند تجربه خرید آنلاین جدید را تجربه کنند. آیا شما علاقه مندان به خرید آنلاین هستید؟با استفاده از تجربه واقعی زندگی من به عنوان نمونه ، خرید آنلاین می تواند ارتباط ما با دیگران را کاهش دهد.

از یک طرف ، دلیل این امر است که فروشگاه فیزیکی نمی تواند به فعالیت خود ادامه دهد ، از یک سو ، صنعت پخش زنده ویدیو کوتاه نسبتاً بالغ است.در نتیجه ، فروش زنده و اقتصاد پخش زنده به سرعت شروع به توسعه کرد.آیا از خرید تلویزیون شنیده اید؟می توانیم بگوییم که پخش مستقیم یک نسخه به روز شده از خرید تلویزیون است. در این فرایند ، شخصی برای توضیح محصولاتی که می فروشد وجود دارد.

همه ما سعی در کنار آمدن با روند اوقات داریم.بله ، ما به موج پخش زنده پیوستیم.آیا از پخش زنده چین شنیده اید؟عملکرد ساده ، ما می توانیم آن را با تلفن همراه یا رایانه دریافت کنیم. در این فرایند ، با مشکلات مشتری روبرو می شویم و نیاز مشتری را درک می کنیم.

شما باید تجربه مشابهی را در تلاش برای چیزهای جدید داشته باشید ، روند نه تنها چالش برانگیز بلکه لذت بخش است. ما همچنان در اکتشاف رشد می کنیم.

ما اعتقاد داریم که همه گیر می شود و سرانجام خورشید طلوع خواهد کرد.

آخرین اخبار شرکت تحت تغییرات جدید ، ما به کجا خواهیم رفت  0

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما