تماس با ما

تماس با شخص : kiyila

شماره تلفن : 13412215413

WhatsApp : +8613412215413

Free call

جشنواره اواسط پاییز نزدیک می شود ، جشنواره اواسط پاییز برای شما مبارک است.

September 28, 2020

آخرین اخبار شرکت جشنواره اواسط پاییز نزدیک می شود ، جشنواره اواسط پاییز برای شما مبارک است.

جشنواره اواسط پاییز نزدیک می شود ، جشنواره اواسط پاییز برای شما مبارک است.

 

جشنواره اواسط پاییز ، همچنین به عنوان جشنواره ماه یا جشنواره Zhongqiu شناخته می شود ، یک جشنواره محبوب برداشت ماه است که توسط مردم چین و ویتنام جشن گرفته می شود. جشنواره ماه در 15 آگوست تقویم قمری جشن گرفته می شود.یکی از سنتی ترین تعطیلات چینی است.قدمتی چند صد ساله دارد و بسیاری از داستان های زیبا درباره آن از نسلی به نسل دیگر نقل شده است.

 

به عنوان مثال: افسانه سلسله تانگ معتقد است که زمین زمانی 10 خورشید دور آن می چرخید.روزی همه 10 خورشید به یکباره ظاهر شدند و کره زمین را با گرمای خود سوزاندند.به لطف یک کماندار ماهر به نام هو یی بود که زمین نجات یافت.او به جز یکی از خورشیدها را شلیک کرد.مادر ملکه آسمانی به عنوان پاداش او اکسیر جاودانگی را به هو یی داد ، اما او به او هشدار داد که باید از آن عاقلانه استفاده کند.هو یی از توصیه های او چشم پوشی کرد و با شهرت و ثروت فاسد ، به یک رهبر مستبد تبدیل شد.چانگ-ار ، همسر زیبای او ، دیگر نمی توانست کنار او بایستد و از او استفاده کند که از قدرت خود سو abuse استفاده می کند ، بنابراین او اکسیر خود را دزدید و برای فرار از خشم عصبانیت خود به ماه فرار کرد.و بدین ترتیب افسانه زن زیبا در ماه ، پری ماه آغاز شد.

 

در این روز نوع خاصی شیرینی می خوریم به نام "کیک ماه".این نشان دهنده ماه است و همچنین به معنای پیوستن به خانواده است.کیک ماه
آداب و رسوم فرهنگی یا منطقه ای دیگری نیز وجود دارد ، برخی از آداب و رسوم به شرح زیر است:
1 、 خوردن کیک ماه.
2 ، حمل فانوس های روشن.
3 ، رقص اژدهای آتش.
4 ، خرگوش ماه یک نماد سنتی است.

 

آرزو می کنم شما یک جشنواره نیمه پاییزی مبارک داشته باشید ، یک ماه کامل دیگر.

 

 

آخرین اخبار شرکت جشنواره اواسط پاییز نزدیک می شود ، جشنواره اواسط پاییز برای شما مبارک است.  0

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما