تماس با ما

تماس با شخص : kiyila

شماره تلفن : 13412215413

WhatsApp : +8613412215413

Free call

تیم سازی - آموزش شرکت

August 6, 2020

از فوریه ، ما با پردازش کار قانون ، 5S را از فروش به تولید تغییر می دهیم و 5S را تنظیم می کنیم ... با گذشت زمان ، ما پس از آن بهبود می یابیم ، با یک کلام ، می خواهیم بهتر باشیم و خدمات بهتری را به مشتری خود ارائه دهیم.

در سال 2020 ، به دلیل COVID-19 واقعاً برای همه ما سال سختی است و تجارت خیلی سریع کاهش می یابد ، برای T&K نیز یک چالش بزرگ است ،
اما ما نگفتیم كه بسته می شویم یا تسلیم نمی شویم ، تا بتوانیم سرویس خود را بهبود بخشیم ، با شرکت سهم كه برای مدیریت كل كارمندان مدیریت كارخانه را امضا می كنیم ، قرارداد امضا كردیم.


در این مدت ما بر مدیریت و آموزش تیم فروش نظارت داشته ایم و یک سری تغییرات در کارخانه ایجاد کرده ایم.من بسیار خوشحالم که با کمک یک سازمان شخص ثالث ، تیم ما رشد بهتری پیدا کرده و در ارائه خدمات به مشتریان عملکرد بهتری داشته است.از نظر کارخانه ها ، استادان ما روی تحقیق و توسعه و طراحی تمرکز می کنند و ایده های بیشتری را در مورد تولید و استفاده از محصول ارائه می دهند.


T&K برای حدود 10 سال کار انجام می دهیم ، ما پیشرفت خود را ادامه می دهیم ، تغییر می دهیم و پیشرفت های زمان را دنبال می کنیم ،

در یک کلام ، ما به هر مشتری اهمیت می دهیم ، می خواهیم به هر مشتری سرویس دهی بهتری داشته باشیم ، سریع و با انجام کارهای صحیح.
2020 دشوار است ، ما هنوز در اینجا هستیم ، ما تمام تلاش خود را برای پشتیبانی از کلیه مشتری ها انجام می دهیم ، بنابراین ، اگر هر کاری در هر زمان ممکن است ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما